Věrnostní systém

 

Vytvořte si účet na bbdomu.cz a užívejte si výhody věrnostního programu Bageterie Boulevard.

 

Jaké jsou výhody registrace?

 1. Každá pátá bageta za půlku ceny
 2. Snadnější přihlášení
 3. Rychlý přístup k historii Vašich objednávek
 4. Akční nabídky pro věrné zákazníky

  

Registrace věrnostní karty BB

Věrnostní kartu lze do účtu přidat hned dvěma způsoby :-) :

 1. Nová registrace věrnostní karty
  Svou registraci provedete jednoduše na tomto odkazu a zaškrtněte ve formuláři možnost "Ne, ještě nejsem členem.". Před odesláním registrace nezapomeňte zkontrolovat všechny zadané údaje :-). Jakmile nám potvrdíte správnost své e-mailové adresy a telefonního čísla, automaticky Vám přiřadíme virtuální věrnostní kartu a Vy můžete začít nakupovat s výhodami věrného zákazníka. 
   
 2. Už věrnostní kartu BB využívám
  Máte od nás plastovou věrnostní kartičku? Výborně! Při registraci vyberte možnost "Ano, jsem již členem." a zadejte číslo ze své věrnostní karty. Pozor, e-mail zadaný při registraci se musí shodovat s e-mailovou adresou, kterou jste nám poskytli dříve při aktivaci věrnostní karty :-).

FAQ

 1. Na jaké produkty se věrnostní sleva "Každá pátá za půlku" vztahuje?
  Sleva se vztahuje na všechny bagety ze základní nabídky, Chef menu a Limitovaných edic. Pokud si vyberete celé menu, bagetu v něm budete mít za polovinu ceny :). Slevu z věrnostního programu není možné uplatnit, pokud je v objednávce uplatněn jiný slevový kupón.
   
 2. Už mám účet na bbdomu.cz a chci i plastovou věrnostní kartu. Co mám udělat?
  O plastovou kartičku stačí požádat obsluhu na jakékoliv pobočce Bageterie Boulevard. Poté už se stačí jen přihlásit do svého účtu na bbdomu.cz a vybrat možnost "ZMĚNIT VĚRNOSTNÍ KARTU". Pozor, změna věrnostní karty je nevratná :-).

   
 3. Mám virtuální věrností kartu, můžu s ní nakupovat i na pobočce?
  Samozřejmě :-). Stačí před dokončením objednávky na samooblužném kiosku zadat číslo virtuální věrnostní karty, které najdete ve svém účtu zde na bbdomu.cz. Stejně tak můžete číslo nahlásit naší obsluze :-).

 

NEUSPOKOJILA VÁS ŽÁDNÁ Z ODPOVĚDÍ? NAPIŠTE NÁM NA info@boulevard.cz, KDE VAŠE  DOTAZY RÁDI ZODPOVÍME :-)