Obchodní podmínky - dárkové karty

1. Všeobecné
Tyto obchodní podmínky se vztahují na dárkové karty Bageterie Boulevard. Zakoupením dárkové karty souhlasíte s těmito obchodními podmínkami („obchodní podmínky“). Bageterie Boulevard si vyhrazuje právo podmínky upravovat nebo omezovat bez upozornění. Nejnovější obchodní podmínky budou vždy uvedené na našich webových stránkách www.bbdomu.cz.
Dárková karta je určena k úhradě zakoupeného zboží na pobočkách Bageterie Boulevard nebo webových stránkách www.bbdomu.cz. Dárkovou kartu použít k zaplacení celé hodnoty nebo části hodnoty vybraného zboží. Pokud vaši objednávku dárková karta nepokryje celou, můžete použít další způsob platby k dokončení nákupu. Aktuální zůstatek na vaší dárkové kartě je uveden vždy na daňovém dokladu za objednávku, při které byla dárková karta použita. Navíc si svůj aktuální zůstatek můžete kdykoli zkontrolovat na samoobslužných kioscích nebo u obsluhy v pobočkách Bageterie Boulevard.

2. Platnost
Zůstatek na vaší fyzické dárkové kartě můžete zvýšit dobitím dalšího kreditu ve kterékoliv pobočce Bageterie Boulevard.
Platnost kreditů na dárkové kartě je 12 měsíců od jejich dobití. Po uplynutí této doby není možné dané kredity dále využívat k nákupu, ani ji znovu aktivovat nebo vrátit nevyužitou zbývající hodnotu.
Dárkovou kartu je možné používat, dokud zůstatek na kartě není nulový. Poté je k jejímu zaktivnění je potřeba kartu znovu dobít.

3. Vrácení
Dárkovou kartu není možné vyměnit za hotovost.

4. Odpovědnost
Bageterie Boulevard nenese odpovědnost za dárkovou kartu, jakmile je aktivovaná, pokud se následně ztratí, je ukradena, deaktivována nebo zničena.